We love & live SALSA

MONICA

Zakladatelka a choreografka skupiny. Dvojnásobná Mistryně ČR v salse a tanečnice mezinárodní třídy ve společenských tancích. Salse se věnuje již od roku 2005 a své zkušenosti získala především na mezinárodních salsa kongresech a během svého působení v Madridu. Tancovala po boku známých hvězd jako Karel Gott, Yvetta Blanarovičová, Dan Nekonečný a další.

PETRA

Se salsou se seznámila již v roce 2005. V roce 2015 vyhrála 1. místo na MČR se skupinou párové salsy, kde dříve působila. V roce 2016 obsadili s tanečním partnerem 3. místo na MČR v párové salse SUT, které obhájili i v letošním roce a 1. místo v párové salse na MČR CDO. V současnosti se věnuje výuce párové salsy, karnevalové samby a latino mix pro ženy. Je choreografkou vystoupení samby carnaval.


KRISTÝNA

Tancuje již přes 10 let, kdy začala závodně tancovat latinskoamerické tance. Během této doby žila rok v Anglii, kde objevila kouzlo LA salsy. Po návratu se začala věnovat i jiným tancům, jako je bachata či kizomba. V současnosti se také aktivně věnuje brazilskému tanci zouk a argentinskému tangu.

EVA

Od roku 2006 se soutěžně věnovala latinskoamerickým a standardním tancům. Během studia v Praze podlehla kouzlu párového tance, konkrétně kubánské salsy. Nyní se aktivně věnuje především bachatě a mambu. Zkušenosti získává zejména díky účasti na zahraničních tanečních  festivalech.


KLÁRA

Věnuje ses tanci od malička. Na základní škole začala s latinskoamerickými a standardními tanci. O pár let později v nich vyhrála první a druhé místo na mistrovství České republiky ve skupinových formacích. V rámci svého studia ve Španělsku a Mexiku podlehla tancům salsa a bachata. Má ale ráda i jiné taneční styly a vyhledává nové taneční výzvy.

KAROLÍNA

Od roku 2004 do roku 2016 se věnovala sportovnímu aerobiku. Se svým týmem vybojovala 2. místo na ME a je také několikanásobnou mistryní ČR v kategorii AGP. K tanci se dostala skrze taneční, kde také po dobu 5 let působila jako taneční asistentka při výuce standardních a  latinskoamerických tanců. Nyní tančí hlavně pro radost a sama vychovává malé tanečnice ve svém tanečním klubu.


KAMČA

Již od útlého dětství se věnovala sportovní gymnastice, atletice, aerobicu a následně závodně latinsko-americkým tancům. Tanec ji doprovází celý život, během kterého již vyzkoušela nejrůznější styly. Nejvíce ji však uchvátila bachata, které se v současné době věnuje.